BTK Başkanı Tayfun ACARER İİK Oda Başkanımız Metin BALTAOĞLU’nu Dinledi.

Medya ve Mobil Ekonomi Zirvesi dün İstanbul’da başladı. Zirvenin ilk günü CEBIT GLOBAL CONFREANS salonunda düzenlenen İnternet ve Sosyal Medya Hukuku adlı panelin açılış Konuşmasını BTK Başkanı Tayfun ACARER yaptı.

Bilişim Muhabirleri Dernek Başkanı Musa SAVAŞ’ın yönettiği panelde dışardan katılım sağlayan INTEL Genel Müdürü Burak AYDIN da bir konuşma yaptı.  İnternet Geliştirme Kurulu Başkanı Serhat ÖZEREN , Bilişim Muhabirleri Derneği Serhat AYAN , MOBİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı  Prof. Dr. Kerem ALKIN, Eralp Danışmanlık Ltd.Şti  Av.ÖzgÜr ERALP ve İstanbul İnternet Kafecileri Esnaf Odası Başkanımız Metin BALTAOĞLU panele konuşmacı olarak katılım sağladılar. Katılımcılar değerli görüş, fikir ve tespitleriyle kendi alanlarında panele katkı sağladılar.

Oda Başkanımız Metin BALTAOĞLU ise panelin en dikkat çeken ismi oldu. Konuşmaları ilgiyle dinleyen ve notlar alan BTK Başkanı Tayfun ACARER toplantı bitiminde Metin BALTAOĞLU ile bir süre görüştü. Bilgilendirmeler için teşekkür eden Tayfun ACARER önümüzdeki haftalarda İstanbul’a tekrar geleciğini ve internet Kafeler konusunu Başkanımızla daha uzun görüşeceğini ifade etti. Ayrıca Oda Başkanlığımızın çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi talep etti.

Başkanımızın yaptığı konuşmayı ve konuşması akabinde başkanımıza destek mahiyetinde Musa SAVAŞ’ın yaptığı açıklamaları Emre AKBAŞ zor şartlar altında kayda almış olup, Başkanımızın konuşmasını diğer kafeci dostlarımıza iletilmesine vasıta olduğu için kendisine teşekkür ederiz. Son anda haberdar edildiğimiz ve bu itibarla planlarımız arasında olmayan panele işlerini yarım bırakarak katılan Oda yönetim kurulu üyelerimize ve özellikle katılım sağlayarak Odamız Başkanlığımızdan desteklerini esirgemeyen diğer İnternet Kafeci dostlarımız Murat KILIÇARSLAN, Şenol AKPINAR ve Mahmut GÜNDÜZ’e de teşekkür ederiz.

Başkanımız Metin BALTAOĞLU’nun konuşması.

Haber Bülteni Aboneliği

captcha 

İletişim

map1
Adres: Osmanağa Mah. Halitağa Cad. Şemsitap Sok. No:8 D:3

34714 Kadıköy/ İST.

İstanbul
İnternet Kafecileri
Esnaf Odası Başkanlığı

  (+90) 0216 345 69 00

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.